Šo varu mēs neievēlējām, tā mūs nepārstāv!
Ar mums 7888
  • Rīga un Rīgas rajons: 5779
  • Vidzeme: 412
  • Kurzeme: 452
  • Zemgale: 323
  • Latgale: 572
06.06.2014

„Nepilsoņu kongress”: rīkosim protesta dziesmu svētkus

Sakarā ar radušos ažiotāžu ap koncertu „Mēs vēlamies pārmaiņas”, Nepilsoņu kongresa valde nolēma pārveidot koncertu par radošu pilnmēra projektu, kas notiks augusta beigās. 6. jūnijā koncertu nolēma nerīkot.

Diemžēl pēdējā laika notikumi rāda, ka spiediens pret vārda brīvību un pulcēšanās brīvību turpinās. Papildu nosacījumi krievu radio raidīšanai, naudas sodi TV kanāliem par „nepareizām” ziņu pārraidēm, Satversmes preambulas pieņemšanas forsēšana, Drošības policijas rīkotās „raganu medības” – uzskaitījums diemžēl varētu sanākt visai garš.

„Nepilsoņu kongress” nolēma pastiprināt savas darbības radošo komponenti. Tradicionāli tieši radošums ir gara spēka izpausme un iedvesmas avots mūsu kopējo vērtību īstenošanai. Esam nolēmuši, lai stiprinātu savu sabiedrisko kustību, kuras mērķis ir atbrīvoties no smagajām pagātnes važām, vispirms likvidējot nepilsonības institūtu, likt lietā mūsu valsts dziedāšanas tradīcijas.

Augusta beigās mēs plānojam rīkot „Nepaklausības svētkus”, kuru ietvaros notiks protesta dziesmu konkurss, video un zibakciju prezentācijas par uzdoto tematiku. Plānots arī izlaist visu laiku un tautu labāko protesta dziesmu disku. Esam pārliecināti, ka mūsu radošais projekts sniegs jaunu impulsu sabiedrisko procesu attīstībai valstī, un aicinām visus interesentus tajā piedalīties. Nosacījumi tiks publicēti mūsu mājas lapā.

 

Komentāri pieejami tikai reģistrētiem lietotājiem.

Piereģistrēties