Šo varu mēs neievēlējām, tā mūs nepārstāv!
Ar mums 7888
  • Rīga un Rīgas rajons: 5779
  • Zemgale: 323
  • Latgale: 572
  • Vidzeme: 412
  • Kurzeme: 452

Nepārstāvēto parlaments sanāks uz 5. sesiju

16.05.2014

Sestdien, 17. maijā, notiks kārtējā (piektā) sabiedriskās kustības „Nepilsoņu kongress” augstākā orgāna – Nepārstāvēto parlamenta – sesija.

Dienas kārtībā ir valdes pārskata ziņojums par protesta akcijām un citiem pasākumiem no šāgada februāra līdz aprīlim, demokrātijas attīstība, politiskās cenzūras nepieļaujamība, dialoga meklēšana ar varu, iekšējā drošība kā nācijas saliedētības, nevis ārējā spiediena rezultāts, situācija ar mazākumtautību izglītību Latvijā, plāni uz gadu.

- Pēdējā laikā kļūst acīmredzami, ka mazākumtautību tiesību jautājumi tiek izskatīti iekšzemes miera un drošības kontekstā, — stāsta „Nepilsoņu kongresa” līdere Elizabete Krivcova. — Daļa politiķu tādēļ ir gatavi uzsākt pārrunas ar mazākumtautību pārstāvjiem, tikmēr citi saskata mūsu prasībās draudus un ir gatavi atteikties no demokrātijas principiem iedomātas stabilitātes dēļ. Mūsu sesijas uzdevums ir saprast, kādas jaunas iespējas dialogam un jaunus šķēršļus paver mūsu priekšā šī situācija, un izšķirties, kurš šajos jaunajos apstākļos kļūs par mūsu galveno stratēģisko partneri.
 

Komentāri pieejami tikai reģistrētiem lietotājiem.

Piereģistrēties