Šo varu mēs neievēlējām, tā mūs nepārstāv!
Ar mums 7888
  • Rīga un Rīgas rajons: 5779
  • Vidzeme: 412
  • Kurzeme: 452
  • Zemgale: 323
  • Latgale: 572
30.11.2012

Piereģistrē domubiedru!

Ja jūsu tuviniekam, draugam vai vienkārši paziņam nav interneta pieslēguma, taču viņš (viņa) atbalsta Nepilsoņu Kongresa tiesisko ideju, jūs varat piereģistrēt domubiedru interneta portālā Kongress.lv savā vārdā.

Pašlaik portālā Kongress.lv norit Latvijas Nepilsoņu Kongresa organizācijas piekritēju reģistrācijas process. Aicinām piebieroties visus, kas uzskata, ka Latvijas nepilsoņa kaunpilnais statuss ir nekavējoties jāatceļ bez jebkādām ierunām.

Aicinām visus godīgos cilvēkus, kam nav vienaldzīga patreizējā situācija, atbalstīt Latvijas Nepilsoņu Kongresa sasaukšanas ideju neatkarīgi no jūsu tiesiskā statusa. Reģistrējieties portālā Kongress.lv – mums ir svarīgs ikviens domubiedrs.

Ja jūsu tuviniekam, draugam vai paziņam nav interneta pieslēguma, jūs varat piereģistrēt domubiedru savā vārdā, ja viņš atbalsta Nepilsoņu Kongresa tiesisko ideju.

Šim nolūkam jums ir jāpāriet uz lappusi kongress.lv/lv/cellmember un tukšajos lauciņos jāieraksta reģistrējamā cilvēka autentiskie dati. Jūsu reģistrēto domubiedru saraksts atainosies jūsu profilā – īpašā nodaļā „Mani domubiedri”.

Apstiprinu, ka nododu savus personas datus un piekritu to apstrādei statistiskiem mērķiem, kā arī pielaidei atbildīgai diskusijai mājas lapas forumā un informācijas saņemšanai pa elektronisko pastu. Apzinos, ka bez manas piekrišanas organizatori nedrīkst nodot šo informāciju trešajām personām.

Reģistrēto domubiedru skaits ir neierobežots. Ievadītie dati netiks publiskoti nekādā veidā. Jūs esat atbildīgs par ievadītās informācijas atbilstību patiesajiem datiem.

Ja grūti paskaidrot domubiedram, kas tas ir – internets (gadās arī tā), vai arī cilvēks vēlas sniegt savus datus pašrocīgi, jūs varat lejupielādēt un izdrukāt šo anketu lappusē kongress.lv/anketa, iedot to aizpildīšanai, bet pēc tam ievadīt datus portālā.

Tiešā saite uz anketas „Piereģistrē domubiedru!” failu *.pdf* formātā
 

Komentāri pieejami tikai reģistrētiem lietotājiem.

Piereģistrēties