Šo varu mēs neievēlējām, tā mūs nepārstāv!
Ar mums 7888
  • Rīga un Rīgas rajons: 5779
  • Vidzeme: 412
  • Kurzeme: 452
  • Zemgale: 323
  • Latgale: 572
19.11.2012

Interneta portāla Kongress.lv darbība

Portāls KONGRESS.LV nav vienkārša Latvijas Republikas nepilsoņu „mājaslapa”. Tas ir instruments, ar kura palīdzību mēs plānojam uzsākt Latvijas nepilsoņu apvienošanās procesu neatkarīgi no viņu dzimtās valodas, nacionalitātes un politiskās pārliecības.

Aicinām arī Latvijas pilsoņus un citu valstu iedzīvotājus atbalstīt Kongresa tiesisko ideju. Reģistrējieties portālā – ikviens domubiedrs ir svarīgs.

Apstiprinu, ka nododu savus personas datus un piekritu to apstrādei statistiskiem mērķiem, kā arī pielaidei atbildīgai diskusijai mājas lapas forumā un informācijas saņemšanai pa elektronisko pastu. Apzinos, ka bez manas piekrišanas organizatori nedrīkst nodot šo informāciju trešajām personām.

Fizisko personu datu apstrādes pārzinis un atbildīgais par datu neizpaušanu ir sabiedriskā kustība "Nepilsoņu kongress" (Skolas iela 21, Rīga, info@kongress.lv). Nepilsoņu kongresa uzdevumā biedrība "Nepilsoņu komiteja" nodrošina tehnisku darbu izpildi un pilda datu operatora funkcijas.


Katram KONGRESS.LV reģistrētajam dalībniekam ir iespēja:

1) Piedāvāt rakstus par Latvijas Nepilsoņu Kongresa organizēšanas ideju publikācijai portāla lappusēs. Šim nolūkam ir izveidota opcija „Piedāvāt tēmu”.

2) Piedalīties diskusijās, uzdot jautājumus rakstu autoriem, komentēt rakstus.

3) Pieprasīt „tiešo saziņu” ar jebkuru portāla KONGRESS.LV reģistrēto lietotāju, lai sazinātos tieši; radīt lokālās darba grupas, teritoriālās (reģionālās) kopienas utt.

4) Organizēt „reālās” tikšanās konkrētu ar Nepilsoņu Kongresa organizāciju saistītu jautājumu apspriešanai.

Portāla KONGRESS.LV dalībniekiem ir jāpiereģistrējas, aizpildot īpašu anketu un apstiprinot anketā sniegto datu autentiskumu.

Portāla administrācija anketas datu apstiprināšanai neprasa īpašu autorizāciju ar elektroniskā paraksta vai bankas konta starpniecību. Mēs ticam uz vārda. Taču brīdinām tos, kam patīk „samelot un patrakot”: internetā nekas nepazūd bez pēdām. Mēs īsā laikā varam izsekot IP adresi, noskaidrot īsto vārdu un sodīt huligānu.

No savas puses solām, ka mums sniegtie dati nekādos apstākļos netiks publicēti bez reģistrētā portāla KONGRESS.LV dalībnieka rakstiskas atļaujas. Portāla serveris atrodas ārpus Latvijas un ir pienācīgi aizsargāts pret uzlaušanu.

Visus komentārus portālā caurlūko moderators, tātad diskusijas korektums tiek kontrolēts. Portālā
KONGRESS.LV nebūs „dežurējošo troļļu”, kuru ir papilnam Latvijas interneta lapās. Šeit norit lietišķa apspriede domubiedru vidē.

Un vēl. Anketas noslēgumā minēta obligāta prasība apstiprināt savus nodomus: „Atbalstu Latvijas Nepilsoņu Kongresa radīšanas ideju”. Tas nozīmē, ka mēs neaicinām piedalīties KONGRESS.LV darbā cilvēkus, kas šo ideju neatbalsta. Ne tāpēc, ka viņi mūs neinteresē kā sarunbiedri. Vienkārši šajā portālā mēs apspriedīsim mūsu kopējā darba organizatoriskos jautājumus. Polemikai par to, „kāpēc tas ir vajadzīgs” mums laika nepietiek. Mēs jau esam izlēmuši – IR VAJADZĪGS. Un strādājam.

Domubiedri, pievienojieties mums!

 

Komentāri pieejami tikai reģistrētiem lietotājiem.

Piereģistrēties